BULUT HUKUK BÜROSU | EKİP
Bulut Hukuk Bürosu, müvekkillerine çözüm odaklı seçenekler sunar, zamanı verimli kullanır ve ihtimallerin daima en pozitifini hedefleyerek ilerler.
bulut hukuk bürosu, bulut hukuk, avukatlık, marka vekili, beste bulut, reşat bulut
13822
page,page-id-13822,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

EKİP

Ekibimiz

Av. Beste BULUT

Baro: İstanbul Barosu-45713
Avukat Beste BULUT, Bolu İzzet Baysal Anadolu Lisesi’nden mezun olmuş ve ardından hukuk eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde onur listesinde derece ile tamamlamıştır. Üniversite öğrenimi süresince uluslararası hukuk, ticaret hukuku ve ceza hukuku alanlarında çok sayıda seminere katılmıştır. Hukuk eğitiminin akabinde, İngiltere BBSI ( Bournemout Business School International) ve Cambridge Üniversitesi bünyesinde bulunan Cambridge Law Studio’da hukuki çalışmalarda bulunmuştur. Hukukçu bir aileden gelen Av. Beste BULUT, öncelikle, babası Av. Reşat BULUT tarafından Bolu’ da kurulmuş olan Bulut Hukuk Bürosu’nda çalışmış ve daha sonra 45 yıllık deneyimi İstanbul’a taşıyarak Bulut Hukuk Bürosu İstanbul’u kurmuştur. Akademik çalışmalarına da devam eden Beste Bulut, halen Bahçeşehir Üniversitesi bünyesinde yüksek lisans eğitimine burslu olarak, “Sinema Eserlerinde Hak Sahipliği” konulu tez çalışması ile devam etmektedir. Avukatlığın yanı sıra, Marka Vekili de olan Beste BULUT, ileri düzeyde İngilizce, orta düzeyde Fransızca ve başlangıç düzeyinde Yunanca bilmektedir.

KOORDİNELİ ÇALIŞTIĞIMIZ HUKUK BÜROLARI ve AVUKATLAR

BOLU, Av. Reşat BULUT

Baro: Bolu Barosu-184
Avukat Reşat BULUT, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden “ İYİ” derece ile mezun olmuş ve mesleğe Eskişehir Belediyesi avukatlığı ile adım atmıştır. Belediye avukatı olarak yaptığı etkin çalışmaları, Bolu’da kurmuş olduğu kendisine ait hukuk bürosu ile daha da ileri bir seviyeye taşımış, özel olarak İdare Hukuku, İcra Hukuku, Ticari uyuşmazlıklar ve Borçlar Hukuku alanlarında uzmanlaşmıştır. Yaptığı hukuksal çalışmalarla birçok kez yerel ve ulusal basında yer almıştır. Verdiği birçok hukuk mücadelesinin ardından Bolu Halkı tarafından “Halkın Avukatı” nitelemesine de layık görülen Av. Reşat BULUT, mesleğine Bolu’da devam etmektedir.

BURSA, Av. Tuğçe BEYAZ EDEMEN

Baro: Bursa Barosu – 3224
Av. Tuğçe BEYAZ EDEMEN, hukuk eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde ÖSYM başarı bursu ile tamamlamış, ardından hukuk alanında çalışmalar yapmak amacıyla, İngiltere Brunel Üniversitesi’nde bulunmuştur. Meslek hayatına Bursa’da devam Eden Av. Tuğçe Beyaz Edemen, ağırlıklı olarak, İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku alanlarında çalışmaktadır.

AKADEMİK DANIŞMANLARIMIZ

Av. Prof. Dr. Ali Necip ORTAN

Baro: İstanbul Barosu – 23053
Av. Prof. Dr. Ali Necip ORTAN, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ndeki lisans eğitiminin ardından, 1979 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi bünyesinde “Hukuk Doktoru” , 1987 yılında “Hukuk Doçenti” unvanlarını almıştır. 1993 yılında “Ticaret Hukuku Profesörü” olan Ali Necip Ortan, halen Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ticaret Hukuku Anabilim Dalı Öğretim Üyesi olarak akademik çalışmalarına devam etmektedir. Büromuz bünyesinde Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku ve Fikri ve Sınaî Haklar Hukuku alanlarında danışmanlık yapmaktadır.

Yasemin TOROS KURTOĞLU

Yasemin TOROS KURTOĞLU, lise öğrenimini 2007 yılında Bursa Anadolu Lisesi’nde tamamlamış, ardından Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni %100 ÖSYM burslu olarak kazanmıştır. 2011 yılında fakülte ikincisi olarak üniversiteden mezun olmuştur. Üniversite öğrenimi süresince uluslararası hukuk, ticaret hukuku ve ceza hukuku alanlarında çok sayıda seminere katılmış, ayrıca A.B.D.’de hukuk İngilizcesi ve Amerikan hukuk sistemi alanlarında eğitimler almıştır. Mezuniyetinin ardından İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Milletlerarası Özel Hukuk anabilim dalında araştırma görevlisi olarak çalışmaya başlamış ve aynı üniversitede yüksek lisans öğrenimine başlamıştır. Hukuk öğreniminin yanı sıra Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nde Dış Ticaret önlisans programından onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Ayrıca Tarih lisans programında da öğrenciliğini sürdürmektedir. İleri derecede İngilizce bilen Yasemin Toros Kurtoğlu, şu anda Uludağ Üniversitesi’nde çalışmakta ve doktora eğitimine orada devam etmektedir.